Limes Avenue Produkcja Filmowa działa czynnie od 2018 r. Dotychczas pracowaliśmy przy kilkudziesięciu produkcjach m.in. filmach, serialach, teledyskach, spotach reklamowych i krótkich formach.
Łączymy agencję reklamową z domem produkcyjnym, dlatego właśnie jesteśmy wyjątkowi. Nie podwajamy kosztów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby nadać mu najwyższą jakość.
Limes Avenue Produkcja Filmowa to absolwenci najlepszych polskich szkół filmowych, czynni zawodowo fachowcy pracujący m.in. przy produkcjach Netflix, filmach fabularnych oraz dokumentalnych i przy reklamach międzynarodowych.
Możesz liczyć na pracę profesjonalnego zespołu w najkorzystniejszych cenach na rynku. Z nami masz pewność, że realizacja jakiej oczekujesz będzie dopracowana w stu procentach. Nie zastanawiamy się tygodniami nad tym jak ma wyglądać Twój projekt. My go po prostu realizujemy. Szanujemy Twój i swój czas. Nie przynudzamy na monotonnych naradach, które nic nie wnoszą do projektu. Będąc w stałym kontakcie z klientem dostarczamy to, czego oczekuje. Nie gadamy. Tworzymy.
Dlatego właśnie od wielu lat możecie liczyć na nas! Możecie mieć tę pewność, że nigdy nie zawodzimy, dotrzymujemy terminów i dążymy do Twojego celu.
Jesteśmy jednym z producentów wielokrotnie nagradzanego filmu dokumentalnego pt. „Trochę raju” w reż. Andrzeja Cichockiego, który zdobył już 11 prestiżowych nagród w tym: na Krakowskim Festiwalu Filmowym – Srebrny Lajkonik dla najlepszego filmu dokumentalnego czy w Londynie na Barnes Film Festival-Nagroda dla najlepszego międzynarodowego krótkiego filmu dokumentalnego. Otrzymał również nominację konkursową festiwalu Camerimage.


KONTAKT